growupps

SOFTWARE HOUSE

Wiodąca firma programistyczna

Tworzymy aplikacje na platformy iOS, OS X, Android i Windows pozwalające na efektywne wykorzystanie zasobów naszych Klientów. 

growupps

growupps

Growupps to zespół wykwalifikowanych programistów aplikacji, którzy mają doświadczenie we wdrażaniu najnowszych metodologii programowania w celu projektowania bogatych w funkcje aplikacji mobilnych. Aby pomóc firmom osiągnąć pożądaną widoczność w Internecie, skupiamy się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań aplikacji, które spełniają określone cele biznesowe. Przez lata pomagaliśmy firmom zrewolucjonizować ich ogólny rozwój, projektując angażujące aplikacje mobilne na różne platformy.

growupps

growupps OFERTA

Tworzymy udane aplikacje dla średnich i dużych Klientów

Aplikacja mobilna

Tworzymy niesamowite aplikacje mobilne na iOS i Androida. Każda aplikacja mobilna, nad którą pracujemy jest oszałamiająca wizualnie, łatwa w użyciu i może być używana przez szerokie grono odbiorców.

Aplikacje dedykowane

Oferujemy wysoce zaawansowane aplikacje dedykowanie tworzące rozwiązania do realizacji pomysłów naszych Klientów, które wymagają innowacyjnych technologii, takich jak czujniki zbliżeniowe, czujniki ciśnienia, rozszerzona rzeczywistość i inne.

Nasza wiedza specjalistyczna obejmuje szeroki zakres dziedzin, od fintech po opiekę zdrowotną, media, sprzedaż detaliczną i wiele innych. Przez lata korzystaliśmy z naszej wiedzy, aby zrealizować wiele udanych projektów, mając na uwadze dobro naszych Klientów. W naszej dziesięcioletniej podróży pracowaliśmy zarówno ze startupami, jak i przedsiębiorstwami na całym świecie.

software-house

Zarządzanie usługami IT

Dzięki zgromadzonej wiedzy i posiadanym kompetencjom możemy zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi związane z rozwojem środowiska informatycznego, pod kątem usług świadczonych przez organizację bezpośrednio dla Klienta biznesowego oraz usług wspierających, świadczonych z wykorzystaniem aplikacji.

W jaki sposób pracujemy?

Skontaktuj się z nami