OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Krok 1

Co powoduje wzrost kosztów w firmie?

Nasza Platforma zapewnia szczegółowy wgląd w czasie rzeczywistym we wszystkie koszty na poziomie całej firmy. Przeanalizuj wszystkie informacje, takie jak: lokalizacja, marka podrzędna, dostawca i nie tylko, aby zobaczyć, w jakim kierunku kształtują się koszty, zanim wymkną się spod kontroli. Zyskasz wyniki i wiedzę, aby natychmiast podejmować skuteczne decyzje dotyczące wydatków lub zmieniać procesy, w celu kontrolowania rosnących kosztów. Zapoznaj się także ze szczegółami historycznymi, aby łatwo tworzyć przemyślane plany budżetu na przyszłość. 
Krok 1
Krok 2

Nierentowni dostawcy

Dysponując najbogatszymi danymi na temat wydajności dostawców w branży, możesz ocenić swoją sieć dostawców, aby dokładnie określić, którzy są najlepsi. Na podstawie głębokich danych Ty dobierzesz najlepszych dostawców, a my ułatwimy aktualizację całej sieci, w celu skrócenia czasu realizacji i obniżenia kosztów. Nasza platforma zapewnia również szczegółowy wgląd w łatwe zarządzanie dostawcami i bezpośrednią współpracę z niezależnymi podmiotami, które pozwolą uniknąć kosztownych narzutów pośredników. 
Krok 2
Krok 3

Gwarancja aktywów i leasingu

Firmy z wieloma lokalizacjami mogą mieć tysiące gwarancji na aktywa lub leasingi. Możesz mieć wszystkie te informacje na wyciągnięcie ręki, śledząc każdą datę instalacji i okres gwarancyjny dla każdego zasobu. Dowiesz się, kiedy potrzebują naprawy - zlecenia na prace zostaną automatycznie przekierowane do dostawców gwarancji, więc nigdy nie zapłacisz za pracę, która powinna być bezpłatna. Analizuj, które marki i rodzaje zasobów powodują więcej problemów, aby podejmować optymalne decyzje zakupowe na przyszłość.
Krok 3
Krok 4

Weryfikacja każdej faktury

Do tej pory weryfikacja każdej faktury była praktycznie niemożliwa? 
SYENBI zrobi to za Ciebie automatycznie, więc nigdy nie zapłacisz więcej, niż powinieneś. Nasza platforma ułatwia ustawianie szczegółowych kwot nieprzekraczalnych (NTE), dzięki czemu praca nad kosztownymi zleceniami nie może nawet rozpocząć się bez Twojej recenzji i zatwierdzenia.  Dzięki naszej funkcji mobilnego zameldowania i wymeldowania możesz również dokładnie śledzić, ile czasu dostawcy spędzają na każdej pracy - faktura nie może zostać przesłana, dopóki praca nie zostanie oznaczona jako zakończona. Po przedstawieniu do zatwierdzenia płatności nasza platforma automatycznie sprawdza, czy faktura jest wystawiona na cenę wstępnie wynegocjowaną i za czas faktycznie spędzony na pracy. W ten sposób stajesz się nowym bohaterem działu finansów.
Krok 4
optymalizacja-wydatków

Koniec przepłacania

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach. 

Znajdziemy rozwiązania dla Ciebie.

Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Nasi Partnerzy

Poznaj nasze produkty