Dlaczego aplikacje iOS

Ponad 2,5 miliarda użytkowników smartfonów na całym świecie. Świat ten pragnie telefonów o wysokiej wydajności i bezpiecznych urządzeń do przechowywania danych i uzyskiwania do nich dostępu. Pomyśl o zrobionych zdjęciach, zapisanych hasłach i dziesiątkach innych danych, takich jak szczegóły rachunku, bankowość i zakupy. W tym miejscu pojawiają się aplikacje na iOS – jest on zdefiniowany dla swojego najlepiej działającego systemu operacyjnego, który jest najbezpieczniejszy i niewątpliwie niezawodny.

apliakcje-ios

Innowacja to cnota odważnych

growupps by SYENBI zajmuje się tworzeniem i projektowaniem aplikacji na iOS. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych, solidnych, skalowalnych, intuicyjnych i łatwych w obsłudze aplikacji mobilnych na iPhone’a / iPada.

Nasze aplikacje na iPhone'a

Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa
Nie musisz już martwić się o aplikacje bankowe na swoim urządzeniu. iOS zapewnia silną ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, dzięki czemu jest idealnym wyborem do tworzenia aplikacji biznesowych.
iOS
Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa
Wspaniałe wrażenia konsumenckie
Apple zapewnia doskonały sprzęt, doskonałą obsługę Klienta i bezbłędny interfejs programowania: przepis na wspaniałe wrażenia użytkownika.
iOS
Wspaniałe wrażenia konsumenckie
Odbiorcy znający się na technologii
iPhone zawsze był atrakcyjnym urządzeniem dla odbiorców, którzy znają się na technologii. Dzięki dobrze opracowanej aplikacji na iPhone'a firmy mogą zwiększyć swój zasięg dla najmądrzejszych z nich.
iOS
Odbiorcy znający się na technologii
Wyższy zwrot z inwestycji
Aplikacje na iOS mogą docierać do Klientów zainteresowanych inwestycjami i zwiększać zasięg biznesu dzięki zwiększonej wartości.
iOS
Wyższy zwrot z inwestycji

Aplikacje Apple iWatch i Apple TV

Pozwól Klientom wchodzić w interakcję z ich zegarkiem Apple i Apple TV za pomocą angażujących i interaktywnych aplikacji.
Nasi programiści mają doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań aplikacji na iOS, które pomagają Klientom zanurzyć się w ekosystem Apple.

Tworzenie niestandardowych aplikacji na iOS

Udostępnij swoje wymagania biznesowe, aby nasz zespół programistów iOS mógł tworzyć niestandardowe aplikacje, które nie tylko zaspokajają Twoje wymagania biznesowe są jednocześnie zorientowane na użytkownika, zapewniając wyjątkowe wrażenia dzięki interaktywnemu interfejsowi użytkownika.

Aplikacje Apple iPad

Będąc czołową firmą zajmującą się tworzeniem aplikacji na iOS, oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie aplikacji na iPada. Nasz proces tworzenia jest niezwykle rygorystyczny i obejmuje kilka faz testowania pod kątem minimalnego zakresu błędów.

Aktualizacja i migracja aplikacji na iOS

Nasi programiści iOS mają doświadczenie w integracji sztucznej inteligencji z aplikacjami mobilnymi iOS, dzięki czemu są niezwykle inteligentne. Aplikacje mobilne oparte na sztucznej inteligencji angażują Klientów i pomagają im rozwiązać problemy.

Aplikacje do czatu w czasie rzeczywistym

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dedykowanej aplikacji do czatowania w czasie rzeczywistym, czy chcesz zintegrować moduł czatu z istniejącą aplikacją na iOS, nasi programiści zapewnią Ci ochronę. Używamy MessageKit i jego funkcji do tworzenia szybkich i niezwykle responsywnych aplikacji do czatowania w czasie rzeczywistym.

Aplikacja muzyczna do iPoda / iPada

Pozwól swoim użytkownikom cieszyć się muzyką w drodze dzięki dedykowanym aplikacjom muzycznym opracowanym dla iPada i iPoda, które pozwalają klientom przechowywać i odtwarzać ich ulubione utwory w dowolnym momencie. Nasi programiści wykorzystują MPMusicPlayController i najnowszy pakiet SDK do tworzenia aplikacji muzycznych na iOS.

Testowanie aplikacji na iPhone'a

Każda z naszych aplikacji mobilnych na iOS przechodzi dedykowaną fazę testowania, abyśmy mogli zidentyfikować wszystkie potencjalne błędy. Aplikacja jest wprowadzana na rynek dopiero po uzyskaniu zgody zespołu testującego.

Aplikacje do gier na iOS

Nasi programiści wykorzystują najnowsze narzędzia i nowoczesne metodologie do tworzenia gier w aplikacji na iOS, zaprojektowanych tak, by zapewniały Klientom doznanie wyjątkowych wrażeń.

Nasze aplikacje realizują takie funkcjonalności jak:

Nasi Partnerzy

Poznaj nasze pozostałe produkty

APLIKACJE MOBILNE

APLIKACJE DEDYKOWANE

E-COMMERCE

HOSTING

Skontaktuj się z nami