SYENBI SUR

Wdrożenie Syenbi SUR to źródło realnych obszarów do optymalizacji w działaniach służby utrzymania ruchu i ograniczania strat w obszarze utrzymania maszyn i obiektów w procesie produkcyjnym.

Wsparciem dla skutecznego zarządzania SUR prowadzącego do zwiększenia efektywności produkcji jest platforma.

Dlaczego Syenbi SUR?

Zarządzając przedsiębiorstwami produkcyjnymi i posiadając duże parki maszynowe na co dzień, spotykacie się Państwo z brakiem pełnej informacji na temat monitorowania i oceny efektywności działań służb utrzymania ruchu. Często na te potrzeby nie odpowiadają również zintegrowane systemy informatyczne.

Jak zapobiegać, a nie tylko naprawiać? Jak unikać rozmycia odpowiedzialności pomiędzy służbami utrzymania ruchu a obsługą techniczną?

Nasz system to źródło realnych obszarów do optymalizacji w działaniach SUR w obszarze utrzymania maszyn i obiektów w procesie produkcyjnym. Praca na platformie online zapewnia zarządzanie zespołem SUR w czasie rzeczywistym. Dzięki informacjom zarządczym, w tym: realizacji prac, dedykowanych zasobów, poświęconego czasu, zużytych materiałach oraz kosztach rzeczywistych i miejscach ich powstawania, można skutecznie zwiększać efektywność produkcji.

Funkcjonalność SYENBI SUR

syenbi-sur

Aplikacje mobilne

facility-management

Korzyści SYENBI SUR

  1. Poprawa efektywności zasobów służb utrzymania ruchu.
  2. Analiza podziału kosztów SUR i FM.
  3. Optymalizacja pracy poszczególnych pracowników SUR.
  4. Szybki proces decyzyjny.
  5. Ustalanie ścieżek krytycznych.
  6. Analiza zarządcza kosztów rzeczywistych i miejsc ich generowania.
  7. Analiza awaryjności urządzeń.
  8. Minimalizacja ryzyka i profilaktyka.
  9. Poprawa logistyki.
  10. Usprawnienie procesów i obiegu dokumentów.

Podsumowanie

Na podstawie przedstawionych analiz, będą mogli Państwo podjąć racjonalne wnioski dotyczące efektywności pracowników służb utrzymania ruchu. 

Przekłada się to na wszystkie struktury oraz ilości etatów, a przede wszystkim realny podział kosztów i odpowiedzialności pomiędzy SUR a FM. 

audyt-nieruchomosci

Zapoznaj się z aplikacją

Czy Twoje miejsce pracy jest zoptymalizowane pod kątem dobrego samopoczucia pracowników, wydajności operacyjnej i oszczędności kosztów? Czy jesteś przygotowany na przyszły rozwój? Jeśli nie, możemy pomóc! Przestań polegać na przestarzałych metodach raportowania i zaplanuj proponowaną demonstrację.

W celu otrzymania dostępu do wersji demo wypełnij poniższy formularz, zaznaczając wybraną przez Ciebie aplikację.

Poznaj nasze pozostałe produkty