Aplikacje na Androida

Rynek aplikacji na Androida rośnie w szybkim tempie. Przyjrzyjmy się kilku powodom, dla których firmy powinny zdecydować się na tworzenie aplikacji na Androida.

aplikacje-android

Dlaczego aplikacje na Androida?

Z ankiety wynika, że ​​z aplikacji na Androida korzysta prawie 800 milionów ludzi na całym świecie. Czy nadal możesz sobie pozwolić na bycie po ślepej stronie 800 milionów potencjalnych Klientów? SYENBI świadczy usługi tworzenia aplikacji na Androida dla firm, korzystając z zespołu doświadczonych programistów, którzy mają doświadczenie w pracy ze startupami i przedsiębiorstwami.

Nasi programiści stosują się do najlepiej zoptymalizowanych narzędzi programistycznych dla systemu Android, aby zapewnić najlepsze usługi w zakresie opracowywania produktów. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu natywnych aplikacji mobilnych, opracowywaniu aplikacji hybrydowych (Xamarin, ReactNative, Flutter), tworzeniu gier, architekturze zabezpieczeń systemu Android, OpenGL przy użyciu Android SDK (Software Development Kit).

System Android

WSZECHSTRONNY

Łatwe w użyciu

WIZJA MARKI

Zdobywanie szerszego zasięgu na bardzo konkurencyjnym rynku technologii

FUNKCJONALNY

Wysoce kompetentny i funkcjonalny

EKONOMICZNY

Indywidualne, dochodowe aplikacje, które odpowiadają Twoim potrzebom biznesowym

WSPARCIE GOOGLE

Należący do Google, co pozwala na większy bezpłatny dostęp do wszelkich aplikacji.

PRZYJAZNY

Bogate w funkcje i przyjazne dla użytkownika

Pełna integracja z usługami Google

Osoby używające smartfonów z Androidem mogą bez problemu zintegrować swój telefon z kontem na You Tube, pocztą na Gmailu. Do ich dyspozycji oddano dokładne i na bieżąco aktualizowane Google Maps, na których można nie tylko sprawdzić drogę, ale i transport publiczny, który najszybciej dowiezie nas w konkretne miejsce. Wszystkie aplikacje działają szybko i bezproblemowo.

Duża różnorodność urządzeń

Wiele urządzeń do wyboru. Większość najpopularniejszych firm na rynku oferuje telefony z tym oprogramowaniem. Znajdziesz wśród nich zarówno flagowce, jak i telefony ze średniej i niskiej półki cenowej. Każdy, kto poszukuje smartfona, znajdzie oparty na Androidzie telefon odpowiadający jego potrzebom.

Bogaty sklep

Ze względu na to, że Android jest najpopularniejszym systemem operacyjnym - większość gier i aplikacji jest wydawanych w kompatybilnej z nim wersji. W sklep Google Play, który jest bardzo dobrze zaopatrzony, znajdują się funkcjonalne aplikacje użytkowe, jak i gry - od prostych "zabijaczy czasu” po zaawansowane graficznie tytuły.

Prosta modyfikacja oprogramowania

Android jest systemem otwartym. Oznacza to, że jego użytkownicy mogą zmieniać wgrane oprogramowanie, wgrywać na nie nakładki i dostosowywać do swoich wymagań.

W jaki sposób pracujemy?

Nasi Partnerzy

Poznaj nasze pozostałe produkty

APLIKACJE MOBILNE

APLIKACJE DEDYKOWANE

E-COMMERCE

HOSTING

Skontaktuj się z nami