KADRY I OUTSOURCING

Krok 1

Innowacyjne rozwiązania - wsparcie ekspertów

Rozpoczynając współpracę z SYENBI otrzymasz pełne wsparcie techniczne zespołu doświadczonych ekspertów. Pomożemy Ci krok po kroku poznać podstawowe funkcjonalności systemu, a także zaimplementować zautomatyzowane operacje. Będziemy asystować podczas procesu konfiguracji oprogramowania i personalizacji ustawień. Przygotujemy dla Ciebie system skrojony indywidulanie pod Twoje potrzeby, zarówno pod względem zarządzania procedurami obsługi zleceń, jak również innych funkcjonalności, które uznasz za niezbędne w Twojej branży.
Krok 1
Krok 2

Zlecaj usługi na zewnątrz i kontroluj

Zlecenia, zaopatrzenia, wysyłki, płatności – te i inne zadania możesz realizować za pośrednictwem ekspertów SYENBI. Wszystkie działania prowadzone są na platformie SYENBI. Masz pełną kontrolę swojego biznesu i podgląd w czasie rzeczywistym do wszelkich działań prowadzonych przez naszych pracowników – SYENBI to TY. Oferowane usługi zapewniają również możliwości przeprowadzania regularnych przeglądów i analiz Twojego wolumenu oraz wydajności według lokalizacji, handlu, czy dostawców. Możesz dokładnie planować budżety, skrócić okres zwrotu poniesionych kosztów i realizować strategie rozwoju kolejnych inwestycji.
Krok 2
Krok 3

Przekaż zarządzanie specjalistom

Skorzystaj z usług naszego Call Center i monitoruj swój biznes 24h na dobę. Koordynatorzy SYENBI to znakomity sposób na powiększenie swojego zespołu. Korzystanie z naszych zasobów personalnych to gwarancja rejestracji i realizacji zleceń do dostawców bez opóźnień. To również promesa wypełnienia określonych procedur w przypadku niemożliwości kontaktu z wyznaczoną jednostką wykonawczą. Masz bieżący podgląd na wszystkie prowadzone działania, ale nie tracisz czasu na ich koordynację i obsługę.    

Krok 3
Krok 4

Najlepsi dostawcy w Twoim portfolio

Z nami dowiesz się, jak pracują dla Ciebie dostawcy i czy nie przepłacasz za zlecone usługi. Jeśli poważnie podchodzisz do kontroli i optymalizacji kosztów, zweryfikuj swoich dostawców. Zespół SYENBI zapewni wsparcie także w tej dziedzinie zarządzania. Mamy dostęp do danych, możemy przeanalizować i ocenić wydajność Twoich dostawców na różnych poziomach wykonawczych i zidentyfikować tych o niskiej wydajności. Polecimy sprawdzonych przez nas podwykonawców oraz będziemy monitorować ich wyniki. W celu utrzymania i zapewnienia wysokiej jakości sieci dostawców szkolimy osoby wykazujące słabsze wyniki.
Krok 4
kadry-i-outsourcing

Rozpocznij zatrudnienie

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach. 

Znajdźmy rozwiązania dla Ciebie.

Skorzystaj z naszego Knowhow.

Nasi Partnerzy

Poznaj nasze produkty