Aktualności SYENBI

Aktualności Syenbi to najnowsze informacje z rynku facility management. Przykłady zastosowania oprogramowania Syenbi dedykowanego dla FM.

zarzadzanie-nieruchomoscia

Zarządzanie nieruchomością

- NOWA JAKOŚĆ

Jako zarządca obiektów, codziennie odbierasz wiele zgłoszeń dotyczących zdarzeń i zadań koniecznych do realizacji w określonym czasie.

W przypadku zarządzania rozbudowaną infrastrukturą brak reakcji w wyznaczonym czasie może mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo lub komfort użytkowników.

System SYENBI to nowoczesny sposób zarządzania obiektem i pracownikami, który rewolucjonizuje zasady interakcji zarządcy z każdą rozbudowaną technologicznie jednostką, będącą w jego zarządzaniu.

Koordynowanie zasobów przez www lub w aplikacji mobilnej nigdy nie było tak intuicyjne, wygodne, efektywne i skuteczne. 

Dlaczego koszty faktur rosną w 2021 roku?

Po marcowej rocznicy pandemii klient zapytał mnie, jak wpłynie to na jego budżet w następnym roku. Słyszeli od dostawców, że wzrost stawek i kosztów materiałów skutkował znacznie wyższymi fakturami. Byłem ciekawy, jak zmieniły się koszty faktur w ciągu ostatniego roku, więc poszukałem odpowiedzi w naszych danych.

Przeanalizowaliśmy ponad 2 miliony zleceń w 4 branżach i stwierdziliśmy, że koszty faktur wzrosły w każdej transakcji od poprzedniego roku. Wzrost kosztów zarówno robocizny, jak i materiałów jest odpowiedzialny – ale nie to, jak myślisz.

Dlaczego-koszty-faktur-rosna-w-2021