INTELIGENTNE RAPORTOWANIE

Krok 1

Kompleksowy program Facility Management

Precyzyjny program analityczny to absolutny „must have” każdego zespołu FM (facility management). Trafne wnioski poparte wnikliwą analizą danych, gwarantują osiągnięcie sukcesu w dziedzinie zarządzania obiektami. Dzięki odpowiednim interpretacjom zasobów menadżerowie mogą podejmować strategiczne (dla swojego biznesu) decyzje, kontrolując i uwzględniając jednocześnie w planach stałe koszty i długoterminowe cele biznesowe.
Krok 1
Krok 2

Automatyzacja procesów

Jeszcze nie tak dawno, dane związane z zarządzaniem obiektami, były przetwarzane i segregowane wyłącznie przez człowieka. Wielokrotnie, wiele strategicznych decyzji podejmowano na podstawie własnych, nie zawsze trafnych analiz. Dzisiaj mamy sztuczną inteligencję i procesory zdolne przeanalizować setki tysięcy danych w ułamku sekundy. Mając dostęp do szerokiej bazy danych historycznych, automatyzacja procesów daje możliwość szybkiej interpretacji wskaźników i pozwala wygenerować czytelne i zrozumiałe dla odbiorcy informacje.
Krok 2
Krok 3

Zarządzanie aktywami

Niewątpliwą korzyścią stosowania sztucznej inteligencji w procesie analizy danych FM jest fakt, że nawet niedoświadczony menadżer obiektu jest w stanie dokonać właściwej interpretacji uzyskanych informacji. Zarządzanie aktywami staje się nad wyraz proste. Analizując dane historyczne, system pomoże w podjęciu strategicznych decyzji. Zasugeruje odpowiednie działania, uwzględniające zachowanie optymalnych kosztów. Wszystko dzięki zautomatyzowanym obliczeniom bez konieczności wykonywania czasochłonnych i ręcznych analiz.
Krok 3
Krok 4

Obniżenie kosztów

Systemy wspierane sztuczną inteligencją są w stanie dostarczyć użytkownikowi wielu szczegółowych informacji na wybrany temat. W dzisiejszych czasach informacja, to szczególnie cenna wartość. Dzięki spersonalizowanym danym obniżysz koszty swojej działalności. Możesz także przewidzieć określone zdarzenia, a poprzez odpowiednie decyzje, powstrzymać ewentualne skutki, co z pewnością przyniesie uznanie wśród klientów. Przekonasz się na własnym biznesie, jak funkcjonuje „doskonały organizm”.
Krok 4
inteligentne-raportowanie

Wpłyń na swoje koszty

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach. 

Znajdźmy rozwiązania dla Ciebie.

Skorzystaj z naszego Know how.

Nasi Partnerzy

Poznaj nasze produkty