Aplikacje dedykowane

Projektujemy i wdrażamy  aplikacje dedykowane, które realizują podstawowe procesy operacyjne naszych KlientówOd ponad dekady tworzymy takie rozwiązania dla różnych branż i celów. Należą do nich: platformy sprzedaży towarów i usług np. zamówienia wysyłek, zamówienia posiłków, platformy do kupowania jednostek ubezpieczeniowych i funduszy inwestycyjnych, serwisy szkoleniowe, silniki konkursowe, platformy aukcyjne i zakupowe, zakończenia CRM do pozyskiwania Klientów, dostawców lub kontrahentów, rozwiązania intranetowe (obieg dokumentów, wsparcie HR) itp.

Integracja IT

Dostarczane przez nas aplikacje są najczęściej integrowane z innymi systemami takimi jak: CRM, ERP, silniki programów lojalnościowych, systemy księgowe, systemy płatności, spedycja masowa SMS, magazyny, bazy danych produktów, silniki przetwarzania zamówień, agenci transferowi, platformy handlowe i inne w zależności od branży i specyfiki Klienta. Dostarczamy wiele z tych rozwiązań (w tym magistrale integracyjne API) i integrujemy nasze rozwiązania z istniejącą infrastrukturą.

Tworzymy aplikacje na platformy internetowe, a także na urządzenia mobilne (iOS, Android). Posiadamy również portfolio aplikacji desktopowych (instalowanych na komputerach klienckich).

W jaki sposób pracujemy?

Nasi Partnerzy

Poznaj nasze pozostałe produkty

APLIKACJE MOBILNE

APLIKACJE DEDYKOWANE

E-COMMERCE

HOSTING

Skontaktuj się z nami